گوشی های تلفن سیم کارتی جایگزین گوشی های موبایل

گوشی های تلفن سیم کارتی جایگزین گوشی های موبایل

همانطور که می دانید نزدیک بودن امواج گوشی های موبایل باعث بوجود آمدن انواع امراض و بیماریهای عصبی و اختلال در نظم بدن شما میشوند حتی در بعضی موارد ایجاد میگرن های غیر طبیعی نیز از عواقب استفاده زیاد از تلفن همراه به شمار میروند.

چگونه میتوانید این ضررها را کنترل و مدیریت کنید؟

بسیاری از اطرافیان ما به دلیل شرایط کاری و موقعیت شغلی خود مجبور به استفاده از یک  شماره سیم کارت هستند  اما  به دلیل حساسیت به اشعه علی الخصوص زنان باردار که منع استفاده از موبایل هستند نمی توانند. انارسیم برای شما پیشنهادی دارد

شما می توانید براحتی ضرر و زیان امواج منتشره از موبایل را با راههای مختلف که یکی از آنها را برای شما بازگو می کنیم بگیرید .

خرید سیم کارت ۹۱۲ با رندی اول و آخر یکی سه رقم یکی از وسط

اگر چناچه قصد خرید سیم کارت ۹۱۲ از یک مرکز معتبر را دارید اما نگران وجود گوشی های موبایل هستید از یک دستگاه تبدیل تلفن رومیزی معمولی به تلفن سیم کارتی استفاده کنید.

این دستگاه رومیزی جالب با قابلیت پذیرش سیم کارت ، و دارای  صفحه نمایش LCD جهت نمایش شماره تماس گیرنده آنتن دهی بسیار عالی می باشد.

با اتصال سوکت این دستگاه به یک تلفن معمولی و قراردادن سیم کارت خود در مکان دستگاه می توانید تمامی تماسهای ورودی به سیم کارت موردنظر را از روی گوشی تلفن جوابگو باشید یا از طریق همان گوشی تلفن با هر جایی که میخواهید تماس بگیرید.برای این دستگاه ها سیم کارت ۹۱۲ می تواند عالی باشد بدون نیاز به شارژ کردن اعتبار.

اگر چناچه قصد خرید سیم کارت ۹۱۲ برای این دستگاه ها را دارید به پنل جستجو انارسیم مراجعه کرده و سیم کارت مد نظرتان را خریداری کنید.

یکی از مزیت انتخاب این مبدل جالب، دور کردن شما از دستگاه اصلی و تشعشع و امواج اطراف آن است که باعث به حداقل رسیدن تاثیر این امواج مضر روی بدن شما خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی انواع سیم کارت ۹۱۲ با سایت انارسیم همراه باشید.