قیمت سیم کارت همراه اول با کد های مختلف؟ از کجا سیم کارت بخریم؟

قیمت سیم کارت همراه اول

قیمت سیم کارت همراه اول با توجه به خط و نوع سیم کارت متفاوت است. خطوط همراه اول به دو دسته ی دائمی و اعتباری تقسیم میشوند. از آنجا که همراه اول اولین اپراتور تلفن همراه در ایران است خطوط دائمی این اپراتور از پرطرفدار ترین خطوط دائمی به شمار می روند. همان طور که در مقاله سیم کارت رند اشاره شد داشتن سیم کارتی دائمی با شماره ای رند یکی از نشانه های پرستیژ اجتماعی شما به شمار میرود. در این مقاله قصد داریم راجع به عنوان کد خطوط دائمی همراه اول صحبت کرده و از قیمت ها مطلع شویم .

 

قیمت کف سیم کارت همراه اول کد ۱

در بین خطوط هرچه از کد یک بالاتر میرویم قیمت ها پایین تر می آید. خطوط کد ۱ از ارزش بالاتری برخوردار هستند. قیمت کف سیم کارت همراه اول کد ۱ از رقم ۳۵۰۰۰۰۰۰ در سایت شروع میشود. با توجه به ملاک های دیگر خط مث ریز بودن اعداد و یا رندی سیم کارت اعتبار سیم کارت بالاتر رفته و قیمت بیشتری به خود اختصاص میدهد. در مقاله انواع رندی میتوانید با انواع خطوط رند آشنا شوید.

قیمت کف سیم کارت همراه اول کد ۲ تا ۸

سیم کارت همراه اول کد ۲ از قیمت کف ۱۸۵۰۰۰۰ شروع شده و مانند سیم کارت کد ۱ قیمت بالاتر میرود.
سیم کارت همراه اول کد ۳ از قیمت کف ۱۳۰۰۰۰۰ شروع میشود و سیم کارت همراه اول کد ۴ از قیمت کف ۹۵۰ ، سیم کارت همراه اول کد ۵ از قیمت کف ۸۲۰ ، سیم کارت همراه اول کد ۶ از قیمت کف ۷۰۰۰۰۰، سیم کارت همراه اول کد ۷ از قیمت کف ۵۵۰۰۰۰ و سیم کارت همراه اول کد ۸ از قیمت کف ۴۴۰۰۰۰ شروع می شوند.

قیمت کف سیم کارت همراه اول کد ۰ و ۹

توجه داشته باشید که سیم کارت های کد ۰ و کد ۹ قیمت پایین تری نسبت به مابقی کد ها دارند. به طور مثال سیم کارت همراه اول کد ۰ و سیم کارت همراه اول کد ۹ از قیمت کف ۴۰۰ شروع میشوند.
توجه : البته در برخی سایت ها به دلایل مختلفی، ممکن است قیمت های پایین تری ذکر شود. از دلایل این کاهش قیمت این است که ممکن است قیمت پیش پرداخت فقط ثبت شود و یا …

انارسیم معتبرترین سایت فروش سیم کارت

انارسیم با توجه به اعتبارات خود از جمله داشتن برند اختصاصی، دفتر پیشخوان ، اعتبار از همراه اول و همچنین داشتن اینماد در سایت خود، مفتخر است که در هر شرایطی به نفع مشتریان خود قیمت گذاری نموده و در هر شرایطی قیمت های پایین تری نسبت به تمامی همکاران ارائه نماید.

شما میتوانید با استفاده از لینک زیر از قیمت سیم کارت همراه اول خود مطلع شوید.