سرمایه گذاری در سیم کارت های رند

سرمایه گذاری در سیم کارت های رند

 

سلام دوستان، این جا تصمیم داریم دلایلی را به شما توضیح بدهیم که ثابت می کند قطعا سیم کارت های رند ۹۱۲ گزینه ی مناسب تری نسبت به ملک برای سرمایه گذاری بوده و طی یکسال آینده شاهد رشد ۱۰۰%خیلی از سیم کارت ها خواهیم بود.
سال ۹۲ وقتی دلار از ۱۲۰۰ تومان به ۳۰۰۰ تومان رسید، کالاهایی که مستقیم به دلار مربوط بودند مانند گوشی موبایل و اتومبیل، خیلی سریع تغییر کردند ولی کالاهایی مانند سیم کارت و ملک طی یک سال افزایش قیمت داشتند.
از طرفی از سال ۹۳تا سال ۹۶ ملک افزایش قیمت نداشته اما طبق تحقیقی که انارسیم روی ۱۰۰۰ سیم کارت انجام داد، تمامی سیم کارت های فروش رفته از سال ۹۳ تا ۹۶ بین ۳۵% الی ۲۰۰% افزایش قیمت داشتند.یعنی رشد قیمت سیم کارت رند ۹۱۲ مستقل از دلار بوده و در زمان هایی که قیمت دلار افزایش نداشته ،سیم کارت سابقه ی رشد قیمت دارد.
مزیت دیگری که سیمکارت نسبت به ملک دارد این است که شما با مبالغ کم می توانید در سرمایه گذاری سیم کارت شرکت کنید.
امروز که تاریخ ۱۳۹۷/۲/۲۵ می باشد دلار نسبت به ۳ ماه پیش دو برابر شده ، خرید سیم کارت وملک را به شما توصیه می کنیم ولی با توجه به دلایل فوق ، یک سیم کارت مناسب ، نسبت به یک ملک مناسب ، شانس افزایش قیمت بیشتری خواهد داشت.
همانطور که رشد قیمت املاک مختلف ، متفاوت می باشد در سیم کارت نیز همین طور است ، شما برای مشاوره در این رابطه می توانید گزینه های مناسب را از انارسیم بخواهید.برای مثال قیمت همه شماره هایی که با ۰۹۱۲۱۰ و ۰۹۱۲۱۱ (به جز ۹۱۲۱۱۱ و ۹۱۲۱۱۲ و ۹۱۲۱۰۰۰) شروع می شوند، در حال حاضر حداقل ۶ میلیون تومان می باشد که تا کمتر از ۲ماه آینده به حدود حداقل ۸/۵ میلیون تومان خواهد رسید.

این مطالب توسط مشاوران انارسیم ( مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲) برای آسودگی خاطر مشتریان گردآوری شده است در صورتی که با هرگونه ابهام در این مطلب برخورد کردید و یا نیازمند کسب اطلاعاتی در زمینه ی خرید سیم کارت بودید می توانید با یکی از مراکز معتبر فروش سیم کارت، با انارسیم به شماره ۶۳۰ ۷۰ ۶۰ ۰۹۱۲ تماس بگیرید.

 

قسمت پنجم-دپارتمان مشاوره انار سیم

پیشنهاد میشود دیگر مطالب کارشناسی شده و مشاوره ای انار سیم را از این لینک مطالعه کنید