سیم کارت رند خریداری کنیم یا خیر؟

سیم کارت رند راهی برای ماندگار شدن در ذهن ها …

 

پادکست  مربوط  به سیم کارت رند را دانلود کنید.

 

 

دنیای امروز دنیای ارتباطات است. بسیارند کسانی که شماره سیم کارت آنها اصلی ترین راه ارتباطی و کاری آنها به حساب می آیدو تمامی امور اجتماعی و تجاری شان به اعتبار و ماهیت این خط بستگی دارد . چرا که این خط پل ارتباطی آنها ومشتریانی است که سالهاست با آنها تماس میگیرند و باز بسیارند شغل و حرفه هایی که از طریق همین خط ارتباطی شکل گرفته اند و صاحبان این مشاغل سفارش های کاری خود را از طریق شماره سیم کارتی که دارندبه مشتریان اعلام می کنند. در نتیجه به این موضوع پی میبریم که داشتن شماره سیم کارت رند تا چه حد مهم و حیاتی است!

تبلیغات موثر با شماره ای رند

با وجود تکنولوژی های زیادی که مورد استفاده قرار میگیرید سیل عظیم تبلیغات روزانه برای هر یک از مخاطبان شما سرازیر میشود. در این بین برگه برنده دست کسی است که بتواند به راحتی در ذهن هر یک از مخاطبین خود ثبت شود.

بعد از تبلیغات متنوع با گرافیک جذاب منتظر چه چیزی هستید ؟ قطعا منتظر تماس مخاطبانتان …

اساسا سیم کارت رند در جامعه امروزی نشانه ی پرستیژ و اعتبار اشخاص معتبر است. در نتیجه ضمن سرعت بخشیدن به افزایش سهمتان در بازار با خرید یک سیم کارت رند می توانید به بالا بردن اعتبار خود بیاندیشید و به سادگی جایی در هزارپیچ ذهن مخاطبانتان پیدا کنید .

همراه اول

 

همراه اول در این راستا کمپینی با شعار”خوش خطی برازنده ی شماست” طراحی و اجرا کرده است. این اپراتور علت استفاده از این شعار را این گونه شرح میدهد: «با توجه به اینکه اصولاً داشتن خط خوش و خوانا در فرهنگ ما اصالت و اعتبار خاصی به متن و نوشته ای که این ویژگی را دارد می‎دهد و درک خوبی به مخاطب از آن نوشته می بخشد، لذا از این ویژگی به المان های مورد نظر در کمپین خوش خطی رسیدیم و ارتباط دو سویه زیبایی بین خط خوش و خط تلفن همراه رند بوجود آمد»

طبق تحقیقات به دست آمده ذهن انسان الگوهای آشنا را بهتر به خاطر میسپارد. شما برای ثبت شدن در ذهن آن ها نیازمند شماره ای با الگوهای به خصوص هستید. خرید یک سیم کارت رند تنها راه میانبر برای ثبت شدن سریع در ذهن مخاطبانتان است.

یادآوری سیم کارت رند

چه شماره ای، شماره سیم کارت رند نامیده می شود؟

شماره سیم کارت رند شماره ای است که جز طبقه بندی سیم کارت رند قرار بگیرد، برای مثال: شماره سیم کارتی با تکرار اعداد(۵۸۵۸***) و یا اعداد ترتیبی (۱۲۳۴***) ،اعدادی که جز پیش شماره های اپراتورها هستند (۰۹۱۲***۰۹۱۲) و یا از یک الگوی خاص مانند الگوی آینه ای (۵۹۹۵***)و … از جمله الگوهای شماره سیم کارت رند به حساب می آیند.
اگر تا به حال راجع به این الگوها چیزی نشنیده اید نگران نباشید!! در مقاله “طبقه بندی سیم کارت های رند” میتوانید با تمامی این الگوها آشنا شوید .

با توجه به مطالب ذکر شده اگر به این فکر افتاده باشید که سیم کارتی که در حال حاضر در دست دارید مشمول کدام نوع از رندی می شود؟ به شما پیشنهاد میشود که به بخش “تماس مشاوران انارسیم با شما” مراجعه نموده و از طریق ارسال فرم از نوع رندی خط خود مطلع شوید.

همچنین اگر علاقمند به اطلاع از قیمت سیم کارت خود هستید میتوانیدبه بخش قیمت گذاری سیم کارت مراجعه کنید.