خطوط رند ۹۱۲ آینه ای و یا تکرار ارقام ، کدام یک را می پسندید؟

خطوط رند ۹۱۲ آینه ای و یا تکرار ارقام ، کدام یک را می پسندید؟

رقابتی که بین خطوط  رند  تا امروز پابرجاست.ما قصد داریم در این مطلب دو خطوط رند ۹۱۲ اینه ای و تکرار ارقام را به چالش بکشیم.

تعریف رند آینه ای:

خطوطی هستند که دست کم ۴ رقم (یا بیشتر) از آنها بصورت متقارن قرار گرفته باشد.

تکرار ارقام:

هر قدر یک عدد بیش از چندین بار در شماره موبایل تکرار شده باشد دارای رندی تکرار ارقام است. هر قدر عددی بیشتر تکرار شود باعث افزایش قیمت خطوط می شود.

هر دو خطوط ویژگی  ماندگاری در ذهن را دارند و برای کسب و کار، خطوط ارزشمندی محسوب می شوند.

برای مثال به تحلیل نمونه ای از شماره های ۹۱۲ موجود در انبار سیم کارت انارسیم می پردازیم که دارای رندی آینه ای و تکرار ارقام است.

 

تحلیل رندی ۱۵۵۵۵۱۶

نوع رندی : تکرار ارقام آینه

♦️این شماره فوق العاده زیبا به دلیل رند آینه ای و به دلیل تکرار ارقام  به راحتی در ذهن می ماند.

 

♦️بعد از کارکتر۱، اول عدد ۵ بلافاصله ۴ بار تکرار شده است که باعث زیبایی گفتار و نوشتار شماره شده و همین تکرار ارقام اولین علت ماندگاری شماره در ذهن است.

 

۶رقم اول شماره آینه ای هم هستند 👈 ۱۵۵٫۵۵۱

 

♦️رند آینه ای یکی از مدل رندی های معروف در مرکز مخابرات است که طرفداران خاص خود را دارد و وجود این نوع رندی آن هم در ابتدای شماره دومین علت ماندگاری آسان شماره در ذهن است.

 

♦️بعد از ۹٫۱۲ پیش شماره داریم👈   ۹٫۱۲٫۱۵٫۵۵۵٫۱۶

با آمدن عدد یازدهی۱۵ بدنبال ۹٫۱۲ یک آهنگ زیبا در تلفظ شماره ایجاد شده است و از طرفی دیگر آمدن عدد یازدهی ۱۶ در انتهای شماره براین  زیبایی افزوده است.۱۵٫۵۵۵٫۱۶

آمدن۱۵ و ۱۶ قبل و بعد از تکرار ارقام ۵، دلیل سوم برای ماندگاری شماره در ذهن شده است.

اگر بجای شماره مورد نظر ۱۵۵۵۵۲۶ و یا…دیگر داشتیم خبری از رند آینه ای نبود.

♦️شماره هایی که هر قسمت آن در رندتر و زیباترکردن شماره تاثیر گذار است خطوط مشابه محدود هستند که قابلیت افزایش قیمت دارند.

♦️همچنین لازم به ذکر است خطوط ۱۵۵۵۵ از ده ماه گذشته تا اکنون حدود ۴۵% افزایش قیمت داشته اند برای مثال خط  ۱۵۵۵۵۶۹ ده ماه گذشته با قیمت ۱۱٫۰۰۰٫۰۰۰ به فروش رفته است و خط ۱۵۵۵۵۸۴ با قیمتی حدود۱۶٫۰۰۰٫۰۰۰ برای فروش گذاشته شده است.

این خط میتواند یک سرمایه گذاری ایمن برای شما محسوب شود یعنی سرمایه  شما درکمتر از یکسال ۲ برابر خواهد شد.

♦️این شماره فوق العاده به علت تکرار ارقام ، ماندگاری در ذهن و زیبا بودن یک انتخاب ایده آل و ویژه برای تبلیغات بیلبوردی شماخواهد بود.

اگر شما از این سایت  انارسیم خرید داشته اید تجربه خرید خود را در بخش نظرات اعلام کنید تا بتوانیم به مقایسه ی خطوط رند طبق سلیقه ی مردم بپردازیم و خرید را برای شما آسان تر کنیم.