کارت ویزیت الکترونیکی چیست؟ چطور این سرویس را فعال کنیم ؟ کارت ویزیت الکترونیکی در چه زمینه ای کاربرد دارد؟

کارت ویزیت

همه ما تا حدودی با کارت ویزیت آشنایی داریم. کارت ویزیت، کارتی است که شرکت و یا محصول ما را معرفی میکند. شناسه ی کاری ماست. برای جذب مشتری و یا برای در اختیار قرار دادن شماره ی همراه و یا شماره ثابت خود از کارت ویزیت استفاده میکنیم. کارت ویزیت فیزیکی با گرافیک های جذاب روشی است که از دیر باز مورد توجه قرار گرفته است.

کارت ویزیت الکترونیکی

کارت ویزیت الکترونیکی

امروز در این مقاله می خواهیم راجع به نسل جدید کارت ویزیت یعنی کارت ویزیت الکترونیکی صحبت کنیم. همین طور که از اسمش پیداس دیگر از آن جسم فیزیکی خبری نیست.

با استفاده از این سرویس می‌توانید هنگامی که با دیگران تماس می‌گیرید پیام دلخواهتان را به آنها نشان دهید. این سرویس به این صورت عمل میکند که وقتی شما با مخاطبانتان تماس میگیرید یک پیام به صورت پیام فلش بر روی صفحه موبایل آن ها نمایش داده میشود.

کارت ویزیت الکترونیکی

روش تبلیغاتی نوین

فرض کنید سازمان شما یک شعار تبلیغاتی در نظر گرفته است. بعد از تماس با مخاطتتان میتوانید این شعار را روی صفحه نمایش اون نمایش دهید.

سرویس کارت ویزیت ایرانسل می‌تواند برای تبلیغات سازمانی یا به عنوان یک پیام حاوی اطلاعات مربوط به کسب وکار و حرفه شما مورد استفاده قرار گیرد.

این سرویس برعکس سرویس “پیام پیشواز” است. درپیام پیشواز شخص با استفاده از پیام دلخواهی که میخواست به استقبال مخاطب رفته و در صورتی پخش میشد که مخاطب تماس بگیرد.اما در این سرویس پیام در صورتی نمایش داده میشود که شما با مخاطبتان تماس بگیرید.

ایرانسل اپراتور گوشی های همراه این سرویس را برای مشترکان خود در نظر گرفته است. اگر علاقمند به استفاده از این سرویس هستید کافی است عدد ۱ را به سامانه ۹۵۹۵ پیامک کنید.همچنین به منظور تغییر متن کارت ویزیت خود می‌توانید عبارت دلخواهتان را به ۹۵۹۵ ارسال کنید.

سرویس کارت ویزیت می‌تواند برای تبلیغات انبوه شرکتی نیز استفاده شود.