چه چیزی واقعا یک شماره موبایل ” خوب ” را تشکیل می‌دهد ؟

چه چیزی واقعا یک شماره موبایل ” خوب ” را تشکیل می‌دهد ؟

اصول انتخاب شماره همراه

هر صاحب کسب‌ وکار که با انتخاب یک شماره تماس جدید مواجه است اغلب گیج می‌شود: چطور می‌خواهید تعداد خوبی از ترکیبات به ظاهر ممکن پیدا کنید ؟ آیا باید آن طور که ممکن است خوانا باشد  یا بهتر است به خاطر داشته باشید چه زمانی یک رقم ویژه باید ظاهر شود ؟ در این پست بلاگ، ما گرایش‌ها را شناسایی کرده و نشان می‌دهیم که صاحبان کسب‌ وکار باید به هنگام انتخاب شماره تلفن توجه کنند.

اگر صادق باشیم ، همه ما در همه حال نگران انتخاب برخی از شماره‌ های تلفن هستیم. چیزهایی مثل یک رقم به دفعات تکرار شده و یا اینکه چه تعداد از ترکیبات رقم معکوس غیر ضروری یک شماره‌تلفن را می توانند شامل شوند . یکی از دوستان ما، اخیرا زمانی که در بزرگراه رانندگی می‌کرد ، چیزی مشابه را تجربه کرد.  او که در آنجا با شماره یک آگهی تبلیغاتی روی وسیله نقلیه برخورد کرد که به طور کامل گیج شده بود شماره ای با ترکیبی از ” ۶۳ ” و ” ۳۶ ” بود ،. واکنش او چنین بود: چه کسی می‌توانست چنین سری  از شماره را پیدا کند ، چه برسد به این که آن‌ها را به یاد داشته باشد ؟

این موضوعی است که ما می‌خواهیم در این وبلاگ مطرح کنیم: سوال مطرح شده این است شماره‌ تلفن واقعا ” خوب ” چیست ؟ آیا چنین چیزی وجود دارد، و چه قوانین عمومی باید هنگام انتخاب شماره‌ تلفن در ذهن باشد؟

یک روند  بسیار معروف در شماره تلفن ۹۱۲ که شما باید از آن آگاه باشید:

آیا می‌دانید تکرار یک عدد در شماره از چه اهمیت ویژه ای برخوردار است ؟ حال که این عدد تکراری عدد ۰  باشد.

برای درک بهتر این تکرار،  نمونه ای  از شماره های موجود در انبار انارسیم را برای شما تحلیل می کنیم*

*۳ ۱۰ ۳۰۰  به این شماره دقت کنید. عدد ۰ سه بار در این شماره تکرار شده است خودتان قضاوت کنید آیا این شماره زیبا نیست؟ آیا تکرار ۰ باعث روان شدن و تلفظ زیبا در این شماره نشده است؟آیا با دیدن این شماره گیج می شوید؟

 

باید اعتراف کرد که وجود و تکرار عدد ۰ به این شماره صلابت بخشیده است .

 

تکرار عدد ۰ علاوه بر مطالب بالا،  باعث خلوت شدن این شماره هم شده است. البته باید بگوییم که این شماره از رندی های دیگر نیز برخوردار است که تبدیل به یک شماره ۹۱۲ خاص شده است مثلا شماره مذکورشامل  عدد ۱۰ می باشد که  از اعداد ریز و زیبا می باشد و به ماندگاری در ذهن کمک می کند و اگر به جای عدد ۱۰ عدد ۴۰ یا  ۷۰ بود هرگز به این خوش منظری نبود. تمام اعداد به کار رفته در این خط همگی فرد و تکراری می باشند و درکل شماره از ۳ رقم ریز تشکیل شده است. همانطور که در مقاله قبل اشاره کردیم ارقام ریز جز خط رند ۹۱۲ محسوب میشود.

اگر چناچه علاقمند به داشتن خط ۹۱۲ رند تکرار عدد۰ و یا تمایل به داشتنن عدد ذکر شده یا مشابه آن هستید به صفحه اصلی سایت مراجعه کرده و در پنل جستجو شماره مورد نظر خود را بیابید.

این مطالب توسط مشاوران انارسیم ( مرکز خرید و فروش سیم کارت ۹۱۲) برای آسودگی خاطر مشتریان گردآوری شده است در صورتی که با هرگونه ابهام در این مطلب برخورد کردید و یا نیازمند کسب اطلاعاتی در زمینه ی خرید سیم کارت بودید می توانید با یکی از مراکز معتبر فروش سیم کارت، با انارسیم به شماره ۶۳۰ ۷۰ ۶۰ ۰۹۱۲ تماس بگیرید.

این موضوع شاید به شما کمک کند: تفاوت سیم کارت ۹۱۲ تهران و شهرستان در چیست؟