شماره خط خودمان را چطوری ببینیم؟

شماره خط خودمان را چطوری ببینیم؟

در دنیای امروزی اکثر مردم چندین خط همراه بنام خود دارند.از قبیل خط کاری، خط شخصی،خط های جداگانه جهت ورود به دنیای مجازی و …

به همین خاطر و تعدد خطوط ممکن است هر از گاهی بخاطر نیاوریم که کدام خط در کدام گوشی و یا در سیم ۱ یا سیم۲ گوشی تلفن همراهمان می باشد.

 

در بعضی مواقع هم پیش آمده که شماره خودمان را فراموش کنیم!

این فراموش کردن به دلیل دغدغه های بسیار می تواند تمامی جنبه های زندگی یک فرد را در بگیرید. شاید خنده دار به نظر برسد که ممکن شما یک روز شماره ی موبایل خود را فراموش کنید.

 

برای فهمیدن شماره خط خودمان اکثرا با تماس گرفتن به گوشی تلفن همراه افراد همراهمان و یا تماس با تلفن خانه پی به اینکه کدام خط است روی می آوریم، این کار هم طولانی و هم زمان بر است و هم در بعضی مواقع امکان پذیر نمی باشد.

 

اما راه حل ساده تری هم وجو دارد که در ادامه به آنها می پردازیم:

 

اگر شما یک کاربر همراه اولی هستید، احتمال این وجود دارد که شما قبلا با بسیاری از طرح ها و کدهای USSD  آشنا باشید.

برای فهمیدن شماره خط خودمان از این کد به راحتی میتوانیم استفاده کنیم.

 

کد *۹۹# برای فهمیدن شماره خط خودمان در خطوط همراه اول

 

فهمیدن شماره خط خودمان

کد USSD برای شماره خط خودمان

 

 

اگر شما یک کاربر ایرانسلی هستید کد زیر را باید وارد کنید :

کد *۹۱# برای فهمیدن شماره خط خودمان در خطوط ایرانسل

 

فهمیدن شماره خودمان

کد USSD برای شماره خط خودمان

 

البته انارسیم برای شما یک پیشنهاد دیگر دارد چنانچه به دلایل مختلف دچار فراموشی شماره خطوط خود می شوید بهتر است یک سیم کارت ۹۱۲ رند خریداری کنید با قابلیت ماندگاری در ذهن.  با داشتن شماره ای رند ، دیگر هرگز شماره خود را فراموش نخواهید کرد.

 

اگر علاقمند به خرید سیم کارت ۹۱۲ بودید می توانید به صفحه ی اصلی سایت مراجه کرده و در پنل جستجو شماره دلخواه خود را پیدا کنید و  با کارشناس فروش انارسیم به شماره ۶۳۰ ۷۰ ۶۰ ۰۹۱۲ تماس بگیرید.