رند ترازویی،رندی ماندگار در ذهن،زیبا در تلفظ

سایت انارسیم در تمامی مقاله هایی که تاکنون منتشر کرده درباره ی رندی بسیار صحبت کرده است اما با توجه به نیاز کاربران و نا آشنا بودن آنها با نوع رندی، اخیرا مقاله هایی درباره تک تک رندها نوشته و قصد انتشار دارد. اما در این مطلب ما تصمیم داریم رند ترازویی را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در زمان انتخاب شماره سیم کارت ۹۱۲ خود، بسیار خوش سلیقه عمل کنید.

از فایل صوتی برای دسترسی سریعتر به متن استفاده کنید.

 

 

هر خطوط رند ویژگی های مخصوص به خودش را داردهر کدام از رند ها در کنار یک نوع رند دیگر مانند چاشنی است که غذا را طعم دار می کند،  ترکیب دو یا سه نوع رندی نیز باعث  زیبایی خط می شود. برای مثال شما به این شماره دقت کن :

۲۵  ۱۲۳ ۲۵ ۰۹۱۲  این شماره علاوه بر ترازویی دارای رندی ترتیبی از وسط نیز می باشد.

 

رند ترازویی

 

وقتی می گوییم رند ترازویی بلافاصله باید به ترازوهای قدیمی کفه ای فکر کرد از نظر ظاهری بسیار شبیه به یکدیگر می باشند ترازو کفه ای درای یک میله و بصورت ثابت کفه های ترازو در یک سطح قرار گرفته و این نشانه ی توازن است.

اگر به مثال بالا توجه کنید رند ترازویی دقیقا همین شکل است. شما به دو شماره ی ۲۵ در این سمت و آن سمت خط توجه کنید که همچون دو کفه ترازو می ماند.

بطور کلی رند ترازویی این گونه تعریف می شود:

خطوطی هستند که سه رقم اول و سه رقم آخر آن ها دقیقا یکی است و بین ۷ رقم تنها رقم میانی متفاوت است.

مانند: ۶۵۲  ۰  ۲۵۶  ۰۹۱۲  که هم اکنون در موجودی مجموعه انارسیم می باشد.

 

نکته: در این نوع رند هم دو رقم از اول و آخر و هم سه رقم از اول و آخر خط می تواند به شکل ترازو خوانده شود و تفاوتی در تعداد رقم نیست.

شماره هایی با چنین رندی هایی ماندگار در ذهن، دارای تعداد حروف کم تر برای تلفظ، بسیار زیبا در گفتار هستند و همچنین از ارزش قیمتی بالاتری نسبت به سایر خطوط را دارا هستند.

 

برای انتخاب چنین رندی هایی با سایت انارسیم همراه باشید و از کارشناسان ما مشاوره ی رایگارن بگیرید.