خرید اینترنتی و یا غیر حضوری از انارسیم

خرید اینترنتی و یا غیر حضوری از انارسیم، چگونه و به چه صورت؟

شاید یکی از سوالاتی که همیشه ذهن خریداران یا کاربران خرید سیم کارت  را به خود مشغول کرده است نحوه ی دریافت سیم کارت خود بعد از خرید غیر حضوری سیم کارتشان می باشد.

ما به شما با اطمینان میگوییم این دغدغه را کنار بگذارید و مطالب مربوط به پروسه تحویل را با دقت بخوانید.

 

خرید اینترنتی و یا غیر حضوری از انارسیم و مراحل آن

خرید اینترنتی و یا غیر حضوری از انارسیم

خرید اینترنتی و یا غیر حضوری از انارسیم

 

پس از ثبت سفارش و خرید اینترنتی یا غیر حضوری از انارسیم چه به صورت تلفنی و چه به صورت آنلاین، ابتدا سفارش خریداران، در یک چرخه ی پردازش نرم افزاری قرار خواهد گرفت و پس از تائید نهائی و ثبت سفارش مشتری،سیم کارت، خیلی سریع از انبار مرکز به بخش مربوط به ارسال سفارشات تحویل داده می شود و بلافاصله سیم کارت مربوطه به پیک برای سفارشات تهران ، تیپاکس و پست پیشتاز برای سفارشات هر استان (حتی دورترین استانها) تحویل داده خواهد شد تا سریعا برای شما ارسال شود .

 

قابل ذکر است که قبل از ارسال سیم کارت، با مشتری هماهنگ شده و سپس سیم کارت ارسال میگردد,مشتریان محترم لازم است که در زمان هماهنگ شده، برای تحویل سیم کارت خود حضور داشته باشند.

 

از زمان تائید و ثبت به نام خریدار و ارسال تمامی مدارک بعد از به نام شدن سند، ظرف مدت ۲۴ ساعت و حداکثر ۴۸ ساعت(در صورت پست شدن) و زمان کمتر از چندساعت در صورت پیک ، سیم کارت به دست خریدار می رسد.

ثبت سند در سریعترین زمان ممکن و ارسال کالای خریدار، یکی از خدمات و افتخارات مرکز انارسیم می باشد. کارشناسان ما در زمینه ی ارسال سیم کارت خریداری شده تان آماده ارائه هرگونه خدمات هستند.

 

خریدی امن در کنار سرعت بالا در ارسال کالا ،مزیتی است که می توان کلید موفقیت هر فروشگاه باشد.