سیم کارت ۹۱۲ تهران با شهرستان ها چه تفاوتی دارد؟ آیا این تفاوت بر قیمت خطوط تاثیرگذار است؟ انتخاب خریداران سیم کارت ۹۱۲ کدام است؟

تفاوت سیم کارت ۹۱۲ تهران با شهرستان

همانطور که می دانید بازار سیم کارت ۹۱۲ تهران این روزها بسیار داغ است. و هر چه قدراین شماره ها رندتر باشد گران قیمت تر است. در این میان فعالان صنف بازار با اختلافی برای ارزش‎گذاری و قیمت‎گذاری روی این خطوط روبرو شدند. که این مسئله تبدیل به یک عرف شد که هم اکنون در بازار به عنوان قانونی پذیرفته شده تلقی گردیده و فعالین معتبر صنف تخطی آن را برای خود و دیگران جایز نمی دانند.

سیم کارت 912

ابتدا مسئله این است که سیم کارت ۹۱۲ تهران و شهرستان از لحاظ ماهیت تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و نکته مهمی که باعث تمایز این دو خط شده است در وهله اول بحث برند و تجارت می باشد.

تفاوت سیم کارت ۹۱۲ تهران با شهرستان

تفاوت اول مربوط به هزینه ی جابه جایی می باشد.

زمانی تماس هایی که توسط ۹۱۲ گرفته می شد. در قبض های تلفن همراه ردیفی به عنوان هزینه جابجایی قرار داشت که مربوط به محاسبه اضافه هزینه مکالمه با خطوط درون استانی و برون استانی بود که هم اکنون به دلیل یکسان سازی تعرفه مکالمات توسط همراه اول عملا این تفاوت دیگر وجود خارجی ندارد.

 

تفاوت دوم عرف بازار است.

بعضی از اقدامات در هر بازار به تدریج و در طول زمان به شکل قوانین منتشر نشده یا غیر رسمی صورت می گیرد که معمولا “قراردادهای بازاری یا عرف ” نامیده می شود. در قرارداد بازار، خریدو فروش سیم کارت، به ویژه سیم کارت های رند، تفاوت قیمت مشخصی بین شماره های تهران و سایر استان ها است که  مطمئنا در زمان خرید و در زمان فروش تاثیر می گذارد.

اما تشخیص این دو خط برای کسانی که آشنایی با سیم کارت ۹۱۲ ندارن کمی دشوار است. هر خط ۹۱۲ کد تهران نمی باشد . ممکن است در این بین تعدادی از مافیای سیم کارت سر شما کلاه بگذارند.

برای تشخیص کد ۹۱۲ تهران با ما همراه شوید.

با توجه به شماره پرونده ی موجود در سند سیم کارت ۹۱۲، شما می توانید ۹۱۲ تهران را با شهرستان به راحتی شناسایی کنید. اگر شماره پرونده عدد ۰۰۱ باشد، سیم کارت برای تهران است. درغیر اینصورت سیم کارت ۹۱۲ خریداری شده مربوط به استان تهران نیست.

یکی دیگر از راه های تشخیص سیم کارت ۹۱۲ تهران و شهرستان از روی پیش شماره می باشد. همه ی ما می دانیم که هر شهری کد و پیش شماره ی مربوط به خود را دارد.

برای مثال چند پیش شماره ی زیر را بخوانید:

۰۹۱۲ قم: ۵۵۱ – ۴۵۲ – ۴۵۱ – ۳۵۲ – ۳۵۱ – ۲۵۲ – ۲۵۱ – ۱۵۲ – ۱۵۱ – ۰۶۹ – ۹۳۸ – ۹۱۷ – ۷۵۲ – ۷۵۱ – ۶۵۲ – ۶۵۱ – ۵۵۲

۰۹۱۲ قزوین: ۵۸۱ – ۴۵۲ – ۴۸۱ – ۳۸۲ – ۳۸۱ – ۲۸۲ – ۲۸۱ – ۱۸۲ – ۱۸۱ – ۰۹۶ – ۰۸۳ – ۷۸۲ – ۷۸۱ – ۶۸۲ – ۶۸۱ – ۵۸۲

۰۹۱۲ مرکزی: ۷۵۵ – ۸۵۵ – ۶۵۵ – ۵۵۵ – ۴۵۵ – ۳۵۵ – ۱۵۵ – ۲۵۵ – ۰۶۸ – ۳۶۵

اما لازم به ذکر است که یادآوری کنیم بهترین راه تشخیص نگاه کردن به شماره ی پرونده ی مندرج در سند می باشد.

برای مطمئن شدن از اینکه خط ۹۱۲ شما مربوط به کدام شهر است،کافیست وارد لینک زیر در انارسیم شده و شماره خط و سایر مشخصات را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت به شما پاسخ دهند.
https://site.anarsim.com//city-simcard/